zakázkový vývoj a výroba hardware, software a jednoúčelových strojů
česky english polski deutsch russian
Bosch Rexroth system integrator

Přijmeme nového člena týmu na pozici

PLC programátor/konstruktér elektro

Hledáme do party člověka, který se rád zapálí pro věc a je schopen týmové práce.

Popis pozice:
  • komunikace se zákazníky, analýza jejich potřeb, vypracování specifikace zařízení
  • tvorba cenových nabídek
  • objednávání komponentů pro rozvaděče
  • vedení samostatných projektů
  • tvorba dokumentace, schéma EPLAN, návody, výrobní dokumentace, ...
  • vývoj, případně výroba, montáž a kompletace elektronických výrobků
  • programování PLC Siemens Simatic
  • zapojení, oživení a servis strojů u zákazníků v rámci ČR
  • zaškolení obsluhy u zákazníka, technická podpora
Co požadujeme:
  • zkušenosti s tvorbou dokumentace
  • znalost PLC automatů, sběrnic, senzorů a akčních členů (Profibus, Profinet)
  • programování PLC nebo C
  • smysl pro odpovědnost za svěřené projekty
  • řidičský průkaz skupiny „B“
  • VŠ - popř. VOŠ nebo SŠ v oblasti IT nebo elektrotechnického směru
Co oceníme:
  • zkušenosti s prostředím EPLAN
  • schopnost samostatného rozhodování
  • komunikativní dovednosti na dobré úrovni
  • chuť učit se novým věcem
  • schopnost pracovat pod tlakem
  • znalost anglického jazyka
Co nabízíme:
  • nabízíme práci v prosperující společnosti s týmem zkušených vývojářů
  • spolupráci na projektech pro mezinárodní firmy
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • rozmanitou náplň práce
  • plně hrazené stravování
  • důchodové připojištění
  • notebook a mobilní telefon
  • možnost částečné práce z domova - Home office
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost dalšího odborného i osobního vzdělávání a profesního růstu
  • možnost vzít si práci ven do nového parku v našem areálu

Nehledáte-li jen zaměstnání, ale tvůrčí práci plnou akce a dobrodružství, pak Vás rádi uvítáme na palubě.

Nástup možný ihned.

Životopis a motivační dopis zasílejte na:

Mezi naše zákazníky patří:
SMART-TEC s.r.o.
  • +420 491 614 526
  • +420 606 923 893

Vyrobila Unigena